Φορτιστής δικτύου Colourum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, πορτοκαλί
ID: 335766
EAN: 5907457731189
Οι φόροι συμπεριλαμβάνονται. Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
24 μήνες
Σε απόθεμα
Εγγυημένη παράδοση στην ώρα της
Ειδική ομάδα υποστήριξης
Επιστροφή προϊόντος
Προβολή όλων των λεπτομερειών
Παρουσίαση
Αναδιπλούμενο καλώδιο Όχι
Γκάμα προϊόντος CLS30-AC-14
Έξοδος USB-A (5V / 4.5A / 5V / 3A / 9V / 2A / 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A / 15V / 2A / 20V / 1.5A)
Γρήγορη φόρτιση Ναι
Θύρα (έξοδος) φορτιστή 1 x USB-A / 1 x USB-C
Ικανότητα φόρτισης 30W
Τεχνολογία φόρτισης Προσαρμοστική Γρήγορη Φόρτιση / Mi Fast Charge / Power Delivery / Quick Charge
Τύπος φορτιστή Φορτιστής Δικτύου
Πακέτο Πώλησης
Συσκευασία Blister
Περιεχόμενο Φορτιστής Δικτύου
Κατάσταση προϊόντος Νέο
Φορτιστής δικτύου Colourum - Πορτοκαλί
Ψάχνετε έναν αποδοτικό και κομψό φορτιστή για τις συσκευές σας;
Ο φορτιστής δικτύου Colourum είναι η τέλεια λύση, προσφέροντας ισχύ 30W και ρεύμα 3Α για γρήγορη και ασφαλή φόρτιση.
Συμπαγής και εύκολος στη μεταφορά, αυτός ο φορτιστής είναι ιδανικός για ταξίδια ή καθημερινή χρήση.
Incarcator Retea Colorum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Portocaliu Χαρακτηριστικά:
- Ισχύς: 30W
- Ρεύμα: 3Α
- Θύρες: 1 x USB-A / 1 x USB-C
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%