Φορτιστής Αυτοκινήτου με Καλώδιο USB-C Lisen, 101W, 3.25A, 1 x USB-A - 3 x USB-C, Μαύρο YL0223120021
ID: 374548
EAN: 6941237431318
Οι φόροι συμπεριλαμβάνονται. Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
24 μήνες
Σε απόθεμα
Εγγυημένη παράδοση στην ώρα της
Ειδική ομάδα υποστήριξης
Επιστροφή προϊόντος
Προβολή όλων των λεπτομερειών
Παρουσίαση
Αναδιπλούμενο καλώδιο Όχι
Σύνδεσμος καλωδίου USB-C
Γρήγορη φόρτιση Ναι
Θύρα (έξοδος) φορτιστή 1 x USB-A / 3 x USB-C
Ικανότητα φόρτισης 101W
Τεχνολογία φόρτισης Προσαρμοστική Γρήγορη Φόρτιση / Mi Fast Charge / Power Delivery / Quick Charge
Πακέτο Πώλησης
Συσκευασία Blister
Lisen
  • Αποτελεσματική φόρτιση
  • Τέσσερις θύρες
  • Προδιαγραφές:
  • Υλικά: ABS, πολυκαρβονικό;
  • Θύρες: 3x Type-C, USB-A;
  • Μέγιστη ισχύς: 101W;
  • Τάση εισόδου: 12V/5A, 24V/5A;
  • Έξοδος USB-A / USB-C2 / USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A;
  • Έξοδος USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
  • Ισχύς USB-A: 36W;
  • Ισχύς USB-C2 / USB-C3: 36W;
  • Ισχύς USB-C1: 65W;
  • Διαστάσεις: 72 x 54 x 30mm;
  • Βάρος: 32g;
  • Το πακέτο περιλαμβάνει: αυτοκινητικό φορτιστή, καλώδιο Type-C σε Type-C.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%